WSSE Kielce

Font Size

Cpanell
Jesteś tutaj: Start Pozostałe Ograniczony dostęp do urzędu i laboratorium

UWAGA - Status archiwalny

 UWAGA!

Od dnia 26.10.2020 r. strona ta jest stroną ARCHIWALNĄ.

 Oficjalny, aktualny serwis znajduje się pod adresem:

 

www.gov.pl/wsse-kielce

 

Aktualności - pozostałe

Ograniczony dostęp do urzędu i laboratorium

SZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z trwającym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2,
przedłuża się (do odwołania) ograniczenie w funkcjonowaniu wszystkich oddziałów merytorycznych, laboratoryjnych*) i obsługowych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.

*) – aktualne zasady działania laboratorium wg odrębnego komunikatu

 

Zostaje utrzymane wprowadzenie ograniczenia bezpośredniego przyjmowania i załatwiania spraw przez Petentów i Interesantów.

Zaleca się, aby nowe wnioski oraz dokumenty stanowiące uzupełnienie złożonych wniosków były składane za pośrednictwem poczty lub drogą elektroniczną (e-mail, e-PUAP).

Prosimy o powstrzymanie się od załatwiania spraw osobiście ze względów bezpieczeństwa sanitarnego i epidemiologicznego Państwa, Państwa Rodzin i pracowników WSSE w Kielcach.

Sprawy bardzo pilne powinny być załatwiane po uprzednim kontakcie telefonicznym z WSSE w Kielcach (Całodobowa infolinia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia:
+ 48 222 500 115).

Dziękujemy za wyrozumiałość.
Sytuacja jest dynamiczna i o wszelkich zmianach w zasadach funkcjonowania WSSE w Kielcach będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej WSSE w Kielcach: www.wsse-kielce.pl

KOMUNIKAT

Z dniem 30 lipca 2020 r. wznawia się przyjmowanie prób do badań (fizycznych, chemicznych i mikrobiologicznych), w tym na nosicielstwo.

UWAGA:
Próby do badań przyjmowane są w dni powszednie od godz. 7.30.

Do budynku Stacji należy wchodzić pojedynczo, z obowiązkiem wcześniejszego zakrycia ust i nosa*) oraz dezynfekcji rąk (przed i po załatwieniu sprawy).

*) – w przypadku przeciwskazań zdrowotnych do używania maseczki należy przestrzegać na terenie Stacji zasady zachowania dystansu społecznego (obowiązującej odległości między osobami)

W celu wejścia do Stacji, w tym umożliwienia przyjęcia próby i odbioru wyników badań skontaktuj się z portierem (naciśnij dzwonek domofonu).

WSSE w Kielcach nie wykonuje badań w zakresie dezynfekcji mieszkań, lokali oraz innych obiektów i pomieszczeń.

Jesteś tutaj: Start Pozostałe Ograniczony dostęp do urzędu i laboratorium