WSSE Kielce

Font Size

Cpanell
Jesteś tutaj: Start Promocja Zdrowia Profilaktyka antytytoniowa Profilaktyka antytytoniowa - aktualności RZUĆ DYMKA - Kampania edukacyjno - informacyjna

UWAGA - Status archiwalny

 UWAGA!

Od dnia 26.10.2020 r. strona ta jest stroną ARCHIWALNĄ.

 Oficjalny, aktualny serwis znajduje się pod adresem:

 

www.gov.pl/wsse-kielce

 

Profilaktyka antytytoniowa - aktualności

RZUĆ DYMKA - Kampania edukacyjno - informacyjna

Kampania edukacyjno - informacyjna skierowana do kobiet, które palą tytoń pod hasłem „RZUĆ DYMKA"

dymek pionŚwiętokrzyski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że Główny Inspektor Sanitarny rozpoczął kampanię edukacyjno-informacyjną skierowaną do kobiet, które palą tytoń. Główną grupę odbiorców stanowią kobiety w wieku 40 lat i więcej.

Kampania jest elementem Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce. Cele i Zadania na lata 2014-2018.

Celem kampanii jest zachęcenie palących kobiet do podjęcia próby rzucenia palenia oraz ukazanie korzyści z życia bez nałogu.

W ramach zaplanowanych działań ukażą się artykuły w prasie i Internecie, został przygotowany banner internetowy oraz spot, który w dniach 5-19 września br. będzie wyświetlany na monitorach LCD w środkach transportu publicznego w 17 wybranych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Szczecinie, Lublinie, Częstochowie, Gdyni, Białymstoku, Toruniu, Poznaniu i w Kielcach.

Do pobrania:

Jesteś tutaj: Start Promocja Zdrowia Profilaktyka antytytoniowa Profilaktyka antytytoniowa - aktualności RZUĆ DYMKA - Kampania edukacyjno - informacyjna